Septembrī dzimušo dzejnieku lasījumi

Otrdien, 27. septembrī plkst.18:00 Rīgā, Baznīcas ielā 30 Raiņa un Aspazijas mājā tie dzejnieki, kuriem dzimšanas diena septembrī, aicināti nolasīt klausītājiem dažus savus dzejoļus un sniegt nelielu ieskatu savā pēdējo gadu darbībā.

Raiņa un Aspazijas mājaLatvijas Rakstnieku savienības biedru un domubiedru sarakstos atrodamie dzejnieki septembra bērni, kas jau piekrituši piedalīties, ir Lija Brīdaka, Inga Deksne, Gaiķu Māris, Katrīna Kuduma, Milena Makarova, Ivars Šteinbergs, Arnis Žikars, mīļi gaidām kā dalībniekus arī pārējos dažādu paaudžu septembrī dzimušos dzejniekus, kuru kontaktinformācija un dzimšanas datumi mums varbūt nav bijuši pieejami.

Atkarībā no sanākušo dzejnieku skaita var tikt noteikts lasījumu laika limits. Aicinām jebkuru klātesošo īsi pieminēt tos septembrī dzimušos dzejniekus, kuru vairs nav mūsu vidū, nolasot vienu sev vistuvāko šī dzejnieka dzejoli.

Pacentīsimies kopīgi nosvinēt dzimšanas dienu, priecāsimies arī par līdzatnestiem gardumiem. 25. oktobrī gaidāms līdzīgs oktobrī dzimušo dzejnieku pasākums.

Ieeja brīva, ziedojumi brīvprātīgi. Mīļi gaidīti visi interesenti.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Ieskaties arī
pantiņi.lv
Horoskopi